ART / Lithographs / Litograph in colors 8078502
nr 807 8502
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Göthman, hus med brygga, 169/170, subject size: 26x35,
LITOGRAPH IN COLORS, Göthman, hus med brygga, 169/170, motivets mått: 26x35
Ulf Göthman, Swedish painter, born 1945.
300
Monday February 11 2013
at 18:42:52