FURNITURE / Tables / Coffee table 9769215
nr 976 9215
COFFEE TABLE
med tidningshylla, teak, längd: 93 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm, slitage, skador.
med tidningshylla, teak, längd: 93 cm, djup: 52 cm, höjd: 57 cm
Condition: slitage, skador
400
SEK 800
Monday August 24 2015
at 20:13:09
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr