ART / Lithographs / Litograph 8336011
nr 833 6011
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Fredmans epistlar, subject size: 43 x 29, 5, saknar glas.
LITOGRAPH, Peter Dahl (f, 1934), Fredmans epistlar, motivets mått: 43 x 29, 5
Condition: saknar glas
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 700
Monday June 10 2013
at 19:10:59
10/6 18:57:00
Peter Dahl (f. 1934)