FURNITURE / Tables / Writing desk 8995500

nr 899 5500

WRITING DESK

19th century, mahogany, length: 128, width: 78, height: 79, wear.

1800-tal, Mahogny, längd: 128, djup: 78, höjd: 79

Condition: slitage

3000

SEK 1500

Monday June 9 2014
at 20:28:09

9/6 19:11:47 1      Vinnande bud