ART / Lithographs / Litograph 11004159
nr 1100 4159
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Pilallé, 73/100, löst blad, sheet: 50x56,
LITOGRAPH, Ola Billgren (1940-2001), Pilallé, 73/100, löst blad, bladets mått: 50x56
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
1000
SEK 100
Monday April 3 2017
at 20:08:08
27/3 22:54:54