FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8641310
nr 864 1310
ARMCHAIR
Carl Malmsten, "Stopra Fjäderbrickan", wear, damages.
Carl Malmsten, "Stopra Fjäderbrickan"
Condition: slitage, skador
1000
SEK 450
Monday December 9 2013
at 18:03:47
400 kr
400 kr