ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 12779001
nr 1277 9001
Carl Kylberg
(1878-1952), Sverige
7 pcs. Carl Kylberg (1878-1952), Sweden. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad,
DRAWINGS, 7 st. Proveniens familjen Kylberg fram till 2019. Ej signerade. Lösa blad
Carl Kylberg, Swedish painter born 1878, dead 1952.
700
SEK 400
Monday September 30 2019
at 19:26:24
300 kr
350 kr