ART / Lithographs / Litograph 8805517
nr 880 5517
LITOGRAPH (F)
efter Chagall, osignerad och onumrerad, 20x15,
efter Chagall, osignerad och onumrerad, 20x15
600
SEK 450
Monday Mars 10 2014
at 18:31:54
6/3 21:44:23
400 kr
7/3 13:30:49