ART / Oil paintings / Oil painting 9421851
nr 942 1851
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Lasse Stevenfeldt (1930-2014), girl, olja på duk, uppfodrad på tyg, ej signerad, ej ramad, 72x50 cm,
OIL PAINTING, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), flicka, olja på duk, uppfodrad på tyg, ej signerad, ej ramad, 72x50 cm
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
600
SEK 100
Monday April 27 2015
at 19:15:34
20/4 18:43:49
- Thema-auction
Apr 27
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt