KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17377097
nr 1737 7097
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1943, vers verso, 36x50, oramat löst blad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2025
kl 20:33:06
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr