KONST / Litografier / Färglitografi 11431044

nr 1143 1044

Jim Dine

(f. 1935), USA

Färglitografi, Jim Dine (f. 1935), Ties, 1976, signerad, 87/150, bladets mått: 79x56

Jim Dine, amerikansk popkonstnär, född 1935.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 13 november 2017
kl 19:35:20

12/11 00:44:54 1      Vinnande bud

Jim Dine

Läs mer om Jim Dine