KONST / Litografier / Färglitografi 9704190
nr 970 4190
Färglitografi
signerad, Sjöfåglar, 116/290, motivet: 55 x 80
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2015
kl 19:17:15
6/7 20:19:55