Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9741326



*

nr 974 1326


MIXED MEDIA

B Elander, kvinna med sjalett, signed, 52x41,


B Elander, kvinna med sjalett, signerad, 52x41


Estimate:

600

Auction date:

Monday August 17 2015
at 18:16:27



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller b elander blandteknik kvinna med sjalett vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr