ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 14367323

nr 1436 7323

WATERCOLOURS

2 pcs, China. Signed, sheet: 130x32cm, oramade lösa blad. Watercolour,

2 st, Kina. Signerade, bladets mått: 130x32cm, oramade lösa blad. Akvarell

800

SEK 300

Monday December 6 2021
at 20:52:07

6/12 20:30:09 1      Vinnande bud