ART / Lithographs / Litograph in colors 13699162
nr 1369 9162
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Erik Dietman (1937-2002), Sweden. Signed, numbered 49/100, "Fröken Julie i dag ou la belle de Åke Hodell". Subject: 79x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 49/100, "Fröken Julie i dag ou la belle de Åke Hodell". Motivet: 79x54 cm
Erik Dietman, Swedish painter, born 1937, dead 2002.
SEK 300
Monday December 21 2020
at 19:48:18
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)