Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Toys / Doll 11105205



*

nr 1110 5205


DOLL

GI JOE Action Pilot, 1960s, original box, length: 30 cm,


GI JOE Action Pilot, 1960-tal, i originalkartong, längd: 30 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday May 22 2017
at 20:21:42


  • Bid history
Time Bidder Bid
19/5 02:47:05 1      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: docka gi joe action pilot i originalkartong leksaker
  • 7212 DOLL
    old, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Height: 20 cm,..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 19:41
  • 7216 TOY CARS
    2 pcs, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, e..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 19:48




Ladda ner broschyr