ART / Oil paintings / Oil paintings 16858136
nr 1685 8136
OIL PAINTINGS
4 pcs, unidentified artist. Signerade V Rasmussen, Skånska landskap. Oil on panel, outer dimensions including frame: 21x27 - 23x29 cm,
4 st, Oidentifierad konstnär. Signerade V Rasmussen, Skånska landskap. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 21x27 - 23x29 cm
600
SEK 300
Monday Mars 10 2025
at 18:48:47
6/3 12:18:54