GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skålar + fat 8459302
nr 845 9302
Skålar + fat
9 parts, China, Dia12-28, wear, damages, repaired.
9 del, Kina, Dia12-28
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 900
Monday September 9 2013
at 20:31:35
800 kr
450 kr