KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8268171

nr 826 8171

Tuschteckning

Einar Nerman 70x53, oramad

Kondition: skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 maj 2013
kl 20:08:11

9/5 12:52:20 1      150 kr
13/5 01:09:45 2      Vinnande bud