FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 9794328
nr 979 4328
DINING ROOM SET
7 del, Gustaviansk stil, Bord+ 6 stolar+ , 2ilägg,
7 del, Gustaviansk stil, Bord+ 6 stolar+ , 2ilägg
Condition: slitage, skador
2600
SEK 1500
Monday September 7 2015
at 19:33:51
7/9 19:28:52
Den Gustavianska stilen
DINING ROOM SET
Condition: slitage, skador
nr 979 4328
DINING ROOM SET
Condition: slitage, skador
Estimate: | 2600 |
Sold: | SEK 1500 |
Monday September 7 2015 |
7/9 19:28:52 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen