KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 10941180
nr 1094 1180
Tuschteckning
Ryssland, signerad, Damporträtt, bladets mått: 17, 5x13 ca
Kondition: missfärgningar
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:37:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr