ART / Oil paintings / Oil painting 8527460
nr 852 7460
OIL PAINTING
19th century, women, unsigned, pannå, 12x15,
1800-tal, Kvinnor, osignerad, pannå, 12x15
800
SEK 900
Monday October 14 2013
at 18:42:09
800 kr
600 kr
800 kr