FURNITURE / Sofas / Day-bed 7212369

nr 721 2369

DAY-BED

Poul Volther, "Diva/981", length: 202, wear, damages, omklädnandsbehov.

Poul Volther, "Diva/981", längd: 202

Condition: slitage, skador, omklädnandsbehov

1500

SEK 600

Monday October 24 2011
at 19:18:07