KONST / Litografier / Litografi 16603148
nr 1660 3148
Litografi
Moretti, Komposition, Signerad EA. Bildmått: -44x30 cm, yttermått inklusive ram: 62x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:21:21
100 kr