FURNITURE / Tables / Coffee table 10234351

nr 1023 4351

COFFEE TABLE

1880s, diameter: 82 cm, height: 61 cm, wear.

1880-tal, diameter: 82 cm, höjd: 61 cm

Condition: slitage

800

SEK 400

Monday Mars 7 2016
at 18:25:47

3/3 09:03:22 1      Vinnande bud