FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 11454203
*
nr 1145 4203
STOOL
1950s,
1950-tal
Estimate:
400
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday November 20 2017
at 20:19:12
- Bid history
Time
Bidder
Bid
31/10 21:45:43
1
150 kr
1/11 20:21:02
2
200 kr
2/11 17:10:34
3
400 kr
5/11 01:12:37
3
300 kr
5/11 22:09:02
4
350 kr
5/11 22:09:02
3
400 kr (Robot)
5/11 22:10:07
4
450 kr
17/11 12:45:01
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...
Read more about Retro - 50/60-tal
*
STOOL
Läs om budbetjänten
Read more about Retro - 50/60-tal
nr 1145 4203
STOOL
1950s,
1950-tal
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 500 |
Auction date: |
Monday November 20 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
31/10 21:45:43 | 1 | 150 kr |
1/11 20:21:02 | 2 | 200 kr |
2/11 17:10:34 | 3 | 400 kr |
5/11 01:12:37 | 3 | 300 kr |
5/11 22:09:02 | 4 | 350 kr |
5/11 22:09:02 | 3 | 400 kr (Robot) |
5/11 22:10:07 | 4 | 450 kr |
17/11 12:45:01 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...Read more about Retro - 50/60-tal