FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 11922349

nr 1192 2349

ARMCHAIRS

one pair, 1970s, DUX, wear, skadat tyg.

Ett par, 1970-tal, DUX

Condition: slitage, skadat tyg

Withdrawn

Monday July 2 2018
at 18:09:24