ART / Lithographs / Giclée 14175170
nr 1417 5170
GICLÉE
Lena Vik, "Fossil 1". Signed, numbered 6/60. Image dimensions: ca 58x58 cm, unframed, yttermått: 72x71 cm,
Gicléetryck, Lena Vik, "Fossil 1". Signerad, numrerad 6/60. Bildmått: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm
SEK 150
Monday September 6 2021
at 20:35:20
5/9 18:27:22
100 kr
6/9 18:58:35