SILVER & METAL / Silver / Coffee spoons 7884220
nr 788 4220
COFFEE SPOONS
6 parts, silver, gilt,
6 st, Silver, Förgyllda
800
SEK 350
Monday October 29 2012
at 19:37:14
200 kr
250 kr
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver