ART / Lithographs / Litograph in colors 12422175
nr 1242 2175
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. 'Den blå fläcken'. Signed, numbered 64/100. Subject: 36x21,
LITOGRAPH IN COLORS, "Den blå fläcken". Signerad, numrerad 64/100. Motivet: 36x21
1000
SEK 1100
Monday Mars 18 2019
at 19:42:15
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander