KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16676116
nr 1667 6116
Sonja Hjelmqvist, "Flyttfåglar". Signerad a tergo, daterad -67. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:00:23
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer