GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 10141209

nr 1014 1209

PLATES

China, 4+ one, wear, damages.

Kina, 4+ 1 st

Condition: slitage, skador

600

SEK 700

Monday January 25 2016
at 18:39:30