FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 7721246
nr 772 1246
CUPBOARD
mahogany, length: 48, width: 46, height: 90, wear, damages.
Mahogny, längd: 48, djup: 46, höjd: 90
Condition: slitage, skador
400
SEK 350
Monday August 20 2012
at 18:42:40
250 kr
200 kr
300 kr