KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353272

nr 1235 3272

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 56. Olja på duk, 36x60

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:36:59

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström