KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12848173
nr 1284 8173
Knut Janson
(1882-1966), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på pannå, 19x30 respektive 32x41 cm
Knut Janson, svensk bildkonstnär född 1882, död 1966.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:36:37
25/10 20:42:39