GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 8091003
nr 809 1003
CHARGER
China, Blåvitt, Dia23, wear, damages, nagg.
kina, Blåvitt, Dia23
Condition: slitage, skador, nagg
800
SEK 150
Monday February 25 2013
at 19:11:12
24/2 01:50:24
100 kr
24/2 21:29:06