GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 8091003

nr 809 1003

CHARGER

China, Blåvitt, Dia23, wear, damages, nagg.

kina, Blåvitt, Dia23

Condition: slitage, skador, nagg

800

SEK 150

Monday February 25 2013
at 19:11:12

24/2 01:50:24 1      100 kr
24/2 21:29:06 2      Vinnande bud