ART / Lithographs / Litographs in colors 10884303
nr 1088 4303
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
2 pcs. Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Stockholm, numrerade och signerade, subject: 34x45,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholm, numrerade och signerade, motivet: 34x45
SEK 600
Monday February 6 2017
at 19:19:04
500 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant