KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286065
nr 1528 6065
Erik Jönsson. Signerad, daterad 43,59x47cm, yttermått inklusive ram: 73x62cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:12:44
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr