ART / Lithographs / Grafiskt blad 15417005
nr 1541 7005
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson. 'The Jester'. Signed, numbered 84/100. Giclee fine art. Image dimensions: 37x28 cm, unframed, sheet: 41x30 cm,
Bengt Bengtsson. "The Jester". Signerad, numrerad 84/100. Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x30 cm
Monday May 22 2023
at 20:00:00