KONST / Litografier / Färglitografi 15989229
nr 1598 9229
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 75/100, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 10x15 cm, yttermått inklusive ram: 20x24 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:44:48
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal