ART / Lithographs / Litograph in colors 15052025
nr 1505 2025
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Ann Makander (b. 1954), Sweden. "Röd Himmel" signerad och numbered 12/260. Litograph in colors, Image dimensions: 29x30 cm, outer dimensions including frame: 47x47,
LITOGRAPH IN COLORS, "Röd Himmel" signerad och numrerad 12/260. Färglitografi, bildmått: 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Ann Makander, Swedish painter, and graphic artist, born 1954
SEK 300
Monday November 28 2022
at 20:58:20
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)
Ann Makander
Read more about Ann Makander