ART / Lithographs / Litograph in colors 8461498
nr 846 1498
LITOGRAPH IN COLORS
Sven Norqusit, "As time goes by", signed, -80, 33/40, subject size: 50x33,
Sven Norqusit, "As time goes by", signerad, -80, 33/40, motivets mått: 50x33
SEK 200
Monday September 16 2013
at 19:14:02
13/9 11:24:40
150 kr
13/9 20:29:02