GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 11198100

nr 1119 8100

Tallrikar

4 st, Kina, omkring 1800

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juli 2017
kl 20:00:23

10/7 19:07:44 1      500 kr
17/7 17:25:47 2      Vinnande bud