KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16181003
nr 1618 1003
Anders Bruno Liljefors
(1923-1970), Sverige
Oljemålning, Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 77x58
Kondition: färgbortfall, krackeleringar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:56:03
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Anders Bruno Liljefors
Läs mer om Anders Bruno Liljefors