ART / Lithographs / Litographs 7753674
nr 775 3674
LITOGRAPHS
8 pcs, efter Billmark, Motiv från Gripsholm, subject size: 50 x 40 ca,
8 st, efter Billmark, Motiv från Gripsholm, motivets mått: 50 x 40 ca
300
SEK 100
Monday September 3 2012
at 17:26:41
3/9 16:51:02