ART / Lithographs / Litograph 7405184
nr 740 5184
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), subject size: 14x33,
LITOGRAPH (F), Roland Svensson (1910-2003), motivets mått: 14x33
800
SEK 300
Monday February 13 2012
at 17:24:53
12/2 20:05:27
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson