ART / Etchings etc / Wood engraving 12577420
nr 1257 7420
WOOD ENGRAVING
2 pcs, Japan. Subject: 22x34, wear, damages.
2 st, Japan. Motivet: 22x34
Condition: slitage, skador
800
SEK 1100
Monday May 27 2019
at 20:20:02
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)