ART / Lithographs / Litographs 7405352
nr 740 5352
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
2 pcs, Roland Svensson (1910-2003), provtryck, subject size: ca 10x11,
LITOGRAPHS (F), 2 st, Roland Svensson (1910-2003), provtryck, motivets mått: ca 10x11
SEK 550
Monday February 13 2012
at 17:10:26
100 kr
200 kr
250 kr
500 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson