KONST / Litografier / Färglitografi 11007664

nr 1100 7664

Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Divan. Signerad, numrerad 116/290. Motivet: 40x45

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 april 2017
kl 18:33:19