KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14198001
nr 1419 8001
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik , "Mango punch". Signerad. Akryl/epoxy, 20x20cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
20/9 19:14:31
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya